Filma Me Titra Shqip: Christmas on Ice

80 min 2020 6.7 / 8
Kategoria: Romance
Viti: Oct 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.713
Shikime: 3626
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish patinatore dhe një ish lojtar hokej punojnë së bashku për të bërë që kryetari i bashkisë të heqë dorë nga mbyllja e sheshit të patinazhit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR