Filma Me Titra Shqip: Archenemy

90 min 2020 7.4 / 5
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Dec 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 39.173
Shikime: 3880
Pershkrimi
Një adoleshent takon një njeri misterioz që pretendon se i ka humbur superfuqitë e tij pasi mbërriti nga një dimension tjetër. Ata bëhen së bashku për të asgjësuar një bos të egër të botës kriminale dhe organizatën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR