Filma Me Titra Shqip: Fast and Fierce: Death Race

85 min 2020 5 / 7
Kategoria: Aksion
Viti: May 19, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.27
Shikime: 4306
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jack Tyson është një djalë i ri që merr pjesë në një garë të paligjshme makinash në Meksikë në Kaliforni kur një grua e dëshpëruar, duke ikur nga i dashuri i saj abuziv gangster që po financon turneun, hidhet në makinën e tij duke u lutur për ndihmën e tij dhe i cili ka një makinë USB inkriminuese që mund të dërgojë i dashuri i saj bandit, ndër të tjera, në burg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR