Filma Me Titra Shqip: Uncle Frank

95 min 2020 7.2 / 53
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.337
Shikime: 1654
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1973, kur Frank Bledsoe dhe mbesa e tij 18-vjeçare Beth morën një udhëtim rrugor nga Manhattan në Creekville, Karolina e Jugut për varrimin e patriarkut të familjes, atyre papritur iu bashkua i dashuri i Frank Walid.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR