Filma Me Titra Shqip: Wolfwalkers

103 min 2020 8.9 / 36
Viti: Oct 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 63.779
Shikime: 2961
Pershkrimi
Një gjuetar i ri nxënës dhe babai i saj udhëtojnë në Irlandë për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujkut. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet me një vajzë me shpirt të lirë nga një fis misterioz që thuhet se shndërrohet në ujq natën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR