Filma Me Titra Shqip: Dear Christmas

80 min 2020 6.3 / 3
Kategoria: Romance
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.397
Shikime: 4111
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Natalie Morgan është një autore dhe prezantuese e një podkasti të njohur, "Holiday Love", i cili ndan historitë e vërteta të romancës për festa me dëgjuesit e saj. Për botën e jashtme dhe dëgjuesit e saj Natalie është një eksperte romance, por ajo kurrë nuk ka përjetuar dashurinë e vërtetë. Ajo shkon në shtëpi për të kaluar Krishtlindjet me familjen e saj dhe për të festuar 50 vjetorin e prindërve të saj, ku papritur fillon të përjetojë dashurinë e saj të festave dhe shkëndijat ndizen me zjarrfi
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR