Filma Me Titra Shqip: Riding With Sugar

107 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 90.959
Shikime: 2093
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një refugjat i ri është në kërkim të lavdisë së BMX-it dhe në ndjekje të identitetit, sigurisë, lumturisë dhe dashurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR