Filma Me Titra Shqip: Holiday Rush

94 min 2019 5.6 / 134
Kategoria: Dramatik Komedi Romance
Viti: Nov 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.828
Shikime: 3097
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi e pushojnë papritur nga puna, një DJ i njohur radioje shkon të jetojë me hallën e tij, duke sjellë me vete edhe katër fëmijët e tij të llastuar dhe një plan për tu rikthyer në transmetim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR