Filma Me Titra Shqip: Vigilante Diaries

107 min 2016 4.2 / 28
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 1, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.795
Shikime: 2776
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aventurat e heroit te vetëquajtur Vigjilanti dhe ndihmësit të tij, teksa luftojnë organizatat armeniane, të drejtuara nga një armik i vjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR