Filma Me Titra Shqip: Dolphin Tale

113 min 2011 6,9 / 384
Kategoria: Dramatik Familje
Viti: Sep 23, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,726
Shikime: 632
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e miqësisë mes një djaloshi dhe një delfini, i cili ka humbur bishtin në një grackë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR