Filma Me Titra Shqip: Knuckledust

105 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Dec 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.723
Shikime: 3230
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas vrasjeve masive në klubin e dyluftimeve “Knuckledust”, kryeinspektorja Kethrin Kiton dhe ekipi i saj kanë nëntëdhjetë minuta kohë për të marrë në pyetje boksierin Dopio Katër dhe për të zbuluar nëse ai është i mbijetuari i vetëm apo një vrasës i shumëfishtë. Por çështja është më e ndërlikuar se kaq. Me gënjeshtrat dhe korrupsionin e pranishëm, Kiton dhe ekipi fillojnë të kenë dyshime se kush është krimineli i vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR