Filma Me Titra Shqip: Army of One

87 min 2020 6 / 2
Kategoria: Aksion
Viti: Dec 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.664
Shikime: 5338
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtare gjendet përballë një klani kriminal që i vrau burrin dhe nis planin e saj, për t’u hakmarrë e vetme, ndaj të gjithë anëtarëve të këtij klani.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR