Filma Me Titra Shqip: Beyond The Woods

101 min 2019 0 / 0
Kategoria: Thriller
Viti: Oct 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.492
Shikime: 2442
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Thriller psikologjik që ndjek hetimin e detektiv Reeves pas vdekjes së Laura Bennett dhe zhdukjen e vëllait të saj Xhek. I dyshuari në fjalë është misteriozi Andre Bennett.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR