Filma Me Titra Shqip: Rose Island

120 min 2020 7.2 / 289
Kategoria: Komedi Dramatik Aventure
Viti: Dec 9, 2020
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 297.066
Shikime: 3926
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një inxhinier idealist ndërton ishullin e tij në brigjet italiane dhe e shpall atë një komb, duke tërhequr vëmendjen e botës. Vlerat testohen kur Qeveria Italiane e shpall atë armik, por për të ndryshuar botën duhet të ndërmerren rreziqe.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR