Filma Me Titra Shqip: The Croods: A New Age

95 min 2020 8.1 / 527
Viti: Nov 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3189.651
Shikime: 6133
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Familja prehistorike e Krudsave sfidohen nga një familje rivale, Njerëzmirët, që thonë se janë më të aftë dhe më të përparuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR