Filma Me Titra Shqip: Wander

94 min 2020 5.6 / 42
Kategoria: Thriller Krim Mister
Viti: Dec 4, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1461
Shikime: 3062
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas punësimit për hetimin e një vdekjeje të dyshimtë në qytetin e vogël të Uanderit, një detektiv privat, mendërisht i paqëndrueshëm, bindet se çështja që ka marrë përsipër të zbardhë, është e lidhur me të njëjtën "teori konspirative" që shkaktoi dhe vdekjen e vajzës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR