Filma Me Titra Shqip: Robo

0 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aventure Fantashkence
Viti: Oct 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.89
Shikime: 3003
Trailer: YouTube
Pershkrimi
12 vjeçari Mitja Privalov ëndërron të bëhet një artist. Por prindërit e tij inxhinierë të robotikës duan që ai të ndjekë hapat e tyre. Mitja kurrë nuk do ta kishte imagjinuar se do të gjente mbështetje dhe mirëkuptim në robotin e krijuar nga prindërit e tij A-112, ose Robo. Këta të dy ndërmarrin aventura të mahnitshme së bashku ndërsa Robo mëson të besojë në veten dhe ëndrrat e tij dhe i mëson Mitjas guximin dhe përgjegjësinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR