Filma Me Titra Shqip: Undine

90 min 2020 6.8 / 34
Kategoria: Fantazi Dramatik Romance
Viti: Jul 1, 2020
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 13.673
Shikime: 4443
Pershkrimi
Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që e tradhtoi dhe të kthehet tek uji.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR