Filma Me Titra Shqip: Hillbilly Elegy

117 min 2020 6.9 / 246
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Nov 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 84.347
Shikime: 3557
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori e dhimbshme e një familjeje jo perfekte, jo normale, por shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Mes të shkuarës dhe të ardhmes, Xheidi, student juridiku në Jeill, merr një telefonatë që e detyron të kthehet në vendlindje, atje ku i bien barrë përgjegjësie problemet e familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR