Filma Me Titra Shqip: Safety

122 min 2020 8.2 / 37
Kategoria: Dramatik Familje
Viti: Dec 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.992
Shikime: 3097
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I ndihmuar nga shokët e tij të skuadrës dhe komuniteti, lojtari i futbollit të Universitetit Klemson, Rei Mekëlërthbei arrin sukses në fushë ndërsa njëkohësisht rrit dhe kujdeset për vëllain e tij 11-vjeçar, Feimar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR