Filma Me Titra Shqip: The Young and Prodigious T.S. Spivet

105 min 2013 6.8 / 508
Viti: Oct 16, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.989
Shikime: 2345
Trailer: YouTube
Pershkrimi
T.S Spivet është një djalosh i vogël dhe gjenial me një familje po aq të veçantë sa vetja. Me dëshirën për përmirësuar veten dhe zbulimet e tij shkencore, ai niset në një aventurë drejt qytetit të Nju Jorkut gjatë së cilës ai dhe familja e tij kuptojnë më shumë rreth njëri tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR