Filma Me Titra Shqip: Another Round

117 min 2020 8 / 138
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Sep 24, 2020
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 64.722
Shikime: 2654
Trailer: YouTube
Pershkrimi
U rregulluan titrat! Katër mësues të shkollës së mesme, vendosin të konsumojnë alkool çdo ditë, për të parë se si ndikon në jetën e tyre sociale dhe profesionale. Shumë shpejt, situata do të dalë nga kontrolli...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR