Filma Me Titra Shqip: Wild Mountain Thyme

102 min 2020 6.4 / 7
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Dec 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 433.731
Shikime: 4046
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një fermere kokëfortë, Rozmari Maldun, është e vendosur t’i fitoje zemrën fqinjit të saj, Antoni Reilit. I tronditur nga planet e babait të tij, Tonit, për t’i shitur fermën familjare nipit të tij amerikan dhe nga një "mallkim", nga i cili mendon se "vuan", Antoni është i hutuar në rrugën e ndjekjes së ëndrrave të tij, në këtë përrallë komike, prekëse dhe tepër romantike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR