Filma Me Titra Shqip: Paint

94 min 2020 0 / 0
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.718
Shikime: 2751
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre shokë që kanë përfunduar studimet për pikturë kanë vështirësi të dalin vetë në jetë dhe të shesin artin e tyre. Rrugëtimi i karrierës nuk është aq i lehtë sa duket, në një mënyrë a në një tjetër, të gjithë duhet ''t'i bëjnë duart pis''.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR