Filma Me Titra Shqip: Soul

101 min 2020 8.6 / 1436
Viti: Dec 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1229.718
Shikime: 6284
Pershkrimi
Një muzikant që ka humbur pasionin për profesionin e tij, pëson një aventurë të çuditshme para një momenti shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E vetmja mënyrë për t'iu kthyer jetës normale, është që ai të kuptojë vlerën dhe qëllimin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR