Filma Me Titra Shqip: Agatha and the Midnight Murders

91 min 2020 7.3 / 8
Kategoria: Mister
Viti: Oct 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.905
Shikime: 3610
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup të panjohurish, në pamje të parë me asgjë të përbashkët mes tyre, mbeten të bllokuar bashkë gjatë një sulmi ajror dhe mbetet në duart e shkrimtares së famshme Agatha Kristi që të zgjidh krimet që po ndodhin gjatë kësaj nate tepër të gjatë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR