Filma Me Titra Shqip: The Hater

135 min 2020 7 / 273
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Mar 6, 2020
Gjuha Origjinale: PL
Popullariteti: 21.602
Shikime: 1590
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i ri kërkon qëllim në një rrjet urrejtjeje dhe dhune që mundohet ta kontrollojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR