Filma Me Titra Shqip: Spiral

87 min 2019 6.6 / 29
Kategoria: Horror Mister Thriller
Viti: Aug 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.222
Shikime: 3084
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një çift i të njëjtit seks lëvizin në një qytet të vogël për të shijuar një jetë më të mirë dhe për të rritur vajzën e tyre me vlera të forta shoqërore. Por kur fqinjët bëjnë një aheng shumë të çuditshëm, asgjë nuk është siç duket në lagjen e tyre piktoreske.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR