Filma Me Titra Shqip: Songbird

84 min 2020 6.4 / 67
Viti: Dec 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 46.874
Shikime: 5200
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën dhe qytetet e saj. Qendra e saj janë një grusht njerëzish që lundrojnë në pengesat që aktualisht pengojnë shoqërinë: sëmundjet, gjendja ushtarake, karantina.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR