Filma Me Titra Shqip: Sex Cowboys

90 min 2016 2.4 / 8
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 26, 2016
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 1.75
Shikime: 4995
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Marla dhe Simone janë dashuruar marrëzisht dhe kanë një marrëdhënie shumë pasionante. Ata gjithashtu po luftojnë për para dhe nuk janë në gjendje të paguajnë as qeranë. Në dëshpërim ata vendosin të bëjnë video porno.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR