Filma Me Titra Shqip: Midnight at the Magnolia

87 min 2020 6.1 / 101
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Nov 5, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 134.761
Shikime: 3689
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Miqtë prej kohësh dhe drejtuesit e radios lokale Maggie dhe Jack mashtrojnë se janë një çift për familjet dhe dëgjuesit e tyre me shpresën për të marrë audiencë për transmetimin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR