Filma Me Titra Shqip: Filth

97 min 2013 6,9 / 1066
Kategoria: Krim Dramatik Komedi
Viti: Sep 23, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,05
Shikime: 614
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një polic bipolar, fanatik dhe narkoman ndryshon rrugën e tij, gjatë sezonit festiv, në një përpjekje për të siguruar ngritjen në detyrë me qëllim për të fituar përsëri gruan dhe vajzën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR