Filma Me Titra Shqip: Free Fire

90 min 2017 6.3 / 736
Kategoria: Aksion Krim Mister
Viti: Mar 31, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 509.584
Shikime: 2935
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Me ngjarje të vendosura në Boston në vitin 1978, një takim në një depo të shkretë midis dy bandave kthehet në një shkëmbim zjarri dhe një lojë mbijetese...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR