Filma Me Titra Shqip: Dashing in December

85 min 2020 7.4 / 5
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.108
Shikime: 2039
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Wyatt Burwalli më në fund kthehet në shtëpi për pushime, në një përpjekje për të bindur nënën e tij, Debin, që të shesë fermën e familjes në Kolorado, një romancë ndizet papritur midis Wyatt-it dhe ndihmësit të tyre të pashëm, Heath Ramosit, i cili ëndërron të shpëtojë fermën, teksa zgjon shpirtin e Krishtlindjes në zemrën e vetmuar të Wyatt-it.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR