Filma Me Titra Shqip: Home Alone 4

89 min 2002 4.5 / 819
Kategoria: Komedi Familje
Viti: Nov 3, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47.044
Shikime: 5328
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në mes të divorcit të pritshëm të prindërve të tij, Kevin McCallister duhet të ndalojë armiqtë e vjetër të tij, Marv-in dhe gruan e tij Vera-n, që po planifikojnë të rrëmbejnë trashëgimtarin e kurorës. Pavarësisht mosbesimit dhe kundërshtimeve të babai i tij Peter, të fejuarës së të atit Natalie, dhe zotit Prescott.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR