Filma Me Titra Shqip: Final Destination 5

92 min 2011 6 / 1921
Kategoria: Horror Mister
Viti: Aug 12, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,238
Shikime: 625
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Gjatë udhëtimit për një trajnim pune me kolegët, Semi sheh një vizion të tmerrshëm: Ura në të cilën qëndron autobusi i tyre dhe shumë makina të tjera fillon të shembet. Pasi ky vizion mbaron, Semi kupton se çdo pjesë e vizionit po realizohet menjëherë. Ai fillon të veprojë, duke shpëtuar disa nga miqtë dhe të dashurën e tij. Megjithatë, së shpejti të mbijetuarit do të kuptojnë që nuk mund të shmangësh dot Vdekjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR