Filma Me Titra Shqip: Pixie

94 min 2020 5.4 / 8
Kategoria: Komedi Krim Thriller
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.367
Shikime: 2597
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për të marrë hak për vdekjen e nënës së saj, Piksi planifikon të bëjë një grabitje dhe të largohet nga Irlanda. Por gjërat nuk shkojnë sipas planeve. Ajo së bashku me dy shokët e saj të rinj përjetojnë disa aventura, edhe pse kthehen në shënjestrën e disa gangsterëve, dhe në fund asaj i duhet të përballet me fatin e vet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR