Filma Me Titra Shqip: The Last Shift

90 min 2020 6.1 / 8
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Nov 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25.674
Shikime: 2580
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një punonjës në një dyqan ushqimesh të shpejta do të japë dorëheqjen pas 38 vitesh punë dhe nis të trajnojë zëvendësuesin e tij për turnin e natës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR