Filma Me Titra Shqip: Against the Sun

99 min 2014 6.7 / 114
Kategoria: Lufte Aventure
Viti: Nov 22, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.222
Shikime: 3345
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë Luftës së Dytë Botërore, tre aviatorë të Marinës Amerikane përplasin bombarduesin e tyre në Paqësorin Jugor dhe përpiqen të mbijetojnë në një gomone të vogël.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR