Filma Me Titra Shqip: Evan Almighty

96 min 2007 5.5 / 3113
Kategoria: Fantazi Komedi Familje
Viti: Jun 9, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.624
Shikime: 3606
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Evan Bakster bëhet deputet dhe shpërngulet në një qytet të ri. Por misioni i tij bëhet të ndërtojë arkën e Noas për botën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR