Filma Me Titra Shqip: The Sword in the Stone

79 min 1963 7.2 / 2799
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Dec 25, 1963
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31.97
Shikime: 2795
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i varfër me emrin Artur mëson fuqinë e dashurisë, mirësisë, dijes dhe trimërisë me ndihmën e magjistarit Merlin, drejt rrugës për tu bërë mbreti më i dashur në historinë e Anglisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR