Filma Me Titra Shqip: AK vs AK

108 min 2020 7.4 / 16
Kategoria: Komedi Dramatik Krim
Viti: Dec 24, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 273.202
Shikime: 3406
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një regjisor rrëmben vajzën e një aktori të famshëm dhe ndërsa aktori kërkon për vajzën e tij, regjisori filmon kërkimin e dëshpëruar në kohë reale për relizimin e filmit e tij të ardhshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR