Filma Me Titra Shqip: Darling Nikki

62 min 2019 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 26, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.127
Shikime: 3415
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nikki është një vajzë e re, e dashur që luan me meshkujt në jetën e saj në kërkim të dashurisë së vërtetë. Ajo futet në një botë imagjinare ku nuk arrin dot më të dallojë realitetin dhe fantazinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR