Filma Me Titra Shqip: The Warning

93 min 2018 6.1 / 264
Viti: Mar 10, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 12.323
Shikime: 3384
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nikoja merr një letër kërcënuese dhe tashmë jeta e tij është në rrezik. Mesa duket askush nuk e beson, përveç një njeriu që ai nuk e njeh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR