Filma Me Titra Shqip: Beneath a Sea of Lights

97 min 2020 5.3 / 3
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Dec 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.739
Shikime: 3455
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një emigrant mundohet të mbijetojë në një vend të ri, pa ndihmën e askujt për t'i paguar mamasë së sëmurë faturat e spitalit. Por vështirësitë e ndryshme me të cilat përballet dhe njerëzit të cilët takon e vendosin përballë aventurave të pamenduara.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR