Filma Me Titra Shqip: Gone Girl

149 min 2014 7,9 / 11803
Kategoria: Mister Thriller Dramatik
Viti: Oct 1, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,059
Shikime: 1579
Pershkrimi
Në pesëvjetorin e martesës, Nick Dunne denoncon zhdukjen e gruas së tij. Por pas një hetimi dhe këmbënguljes së vazhdueshme të medias, ai e sheh veten në mes të dyshimeve. A e vrau Nick gruan e tij apo është vetëm një i pafajshëm?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR