Filma Me Titra Shqip: I Propose We Never See Each Other Again After Tonight

102 min 2020 6.3 / 3
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.016
Shikime: 4980
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Uinipeg, një vajzë filipinase dhe një djalë i besimit Menonit takohen dhe bien në dashuri me njëri-tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR