Filma Me Titra Shqip: Dirty Work

101 min 2018 4.3 / 4
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Feb 3, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.065
Shikime: 12309
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një stiliste në vështirësi pranon një punë si blerëse personale e veshjeve për një shkrimtare të suksesshme të romaneve erotike. Gjërat nxehen mes tyre, por së shpejti ato do të përballen me dikë, që e di për lidhjen e tyre dhe dëshiron ta ndalojë atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR