Filma Me Titra Shqip: T-34

139 min 2018 6.8 / 492
Viti: Dec 27, 2018
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 13.858
Shikime: 4526
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Më 1944 një grup i guximshëm me ushtarë rus arritën të shpëtojnë nga robëria e gjermanëve me një tank gjysmë të shkatërruar T-34, ikonë e rusëve. Ajo ishte koha e betejave legjendare, dashurisë së pathyeshme dhe mrekullive të mëdha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR