Filma Me Titra Shqip: Eltilerin Sava

118 min 2020 6.2 / 19
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 31, 2020
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 3.614
Shikime: 2976
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Idetë e Gizemit dhe Sulltanes për martesën janë të ndryshme, por tashmë ato janë kunata dhe kjo mjafton, për të hyrë në një garë pa kufij me njëra-tjetrën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR